Page:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

  4. 5
Axtel M2 mono NC

Axtel M2 mono NC

EUR96.21

EUR57.92 (Incl. Tax) EUR47.09 (Excl. Tax)

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

  4. 5

Wired (73 products)

W tej kategorii prezentujemy profesjonalne słuchawki przewodowe, pochodzące od takich marek, jak Axtel Headsets, Jabra, Plantronics czy Sennheiser. Oferujemy modele różnego typu, od wersji z mikrofonem, przeznaczonych do call center i biur obsługi klienta, po urządzenia dedykowane do słuchania muzyki. Dostępne są słuchawki dostosowane do komputerów i telefonów komórkowych, jak i do telefonów stacjonarnych, dzięki czemu mogą stanowić wyposażenie każdego biura. Jest to sprzęt wysokiej klasy, zapewniający najwyższą jakość dźwięku – również przy połączeniach głosowych, co sprawia, że doskonale sprawdza się w biznesie.

Szerokopasmowy dźwięk w jakości HD

Niezależnie od zastosowania, najważniejszym parametrem dotyczącym słuchawek przewodowych jest zapewniana przez nie jakość dźwięku. Przy wykorzystaniu w biznesie znaczenie ma nie tylko dźwięk przychodzący, ale także wychodzący, przekazywany rozmówcy po drugiej stronie linii podczas połączeń głosowych. Słuchawki przewodowe z mikrofonem, dedykowane dla call center, są wyposażone w nowoczesne technologie, poprawiające jakość dźwięku w trakcie rozmów telefonicznych. Zapewniają szerokopasmowy dźwięk w jakości HD, dodatkowo poprawiany przez cyfrowe przetwarzanie sygnału (DPS), dzięki czemu głos brzmi o wiele naturalniej i jest wyraźniejszy dla rozmówcy. Co więcej, oferowane przez nas modele są wyposażone w technologię redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu ich mikrofony nie zbierają dźwięków rozmów innych osób, znajdujących się w tym samym pomieszczeniu. W przypadku rozmów biznesowych takie rozwiązanie umożliwia przeprowadzenie konwersacji na najwyższym poziomie, zapewniając pełne zrozumienie po obu stronach linii.

Komfort pracy i ochrona słuchu

Oferowane słuchawki przewodowe to modele wysokiej klasy, przystosowane do częstego użytkowania – także w biznesie. Zapewniają bardzo dużą wygodę dla użytkownika, nawet przy wielu godzinach pracy w call center czy biurze. Posiadają możliwość regulacji oraz lekką konstrukcję, dzięki czemu są bardzo komfortowe. Poduszki słuchawek są wykonane z miękkich, przyjaznych skórze materiałów, a przy tym dobrze przylegają do ucha, zapewniając odpowiednie odizolowanie od otoczenia.

Modele profesjonalne są także wyposażone w technologię ochrony słuchu, która zapobiega nagłym skokom natężenia dźwięku – jest to szczególnie ważne przy długotrwałym użytkowaniu. Wszystkie dostępne urządzenia odznaczają się wysoką ergonomicznością, dzięki czemu stanowią doskonałe wyposażenie każdej firmy.

Dodatkowe funkcje, zwiększające wydajność pracy

Słuchawki przewodowe, dostępne w naszej ofercie, to profesjonalne rozwiązanie dla firm. Wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, dzięki którym obsługa połączeń telefonicznych staje się prostsza i wydajniejsza. Zarówno modele dedykowane do call center, jak i biur, posiadają takie dodatkowe opcje, jak wskaźniki świetlne i głosowe, informujące o statusie połączenia czy piloty z przyciskami, dzięki którym w prosty sposób można odebrać lub zakończyć połączenie, regulować głośność dźwięku czy wyciszyć mikrofon. Dostępne są również urządzenia z funkcją Plug&Play, dzięki której następuje ich automatyczna instalacja po podłączeniu do komputera.

Szeroki wybór modeli słuchawek przewodowych

Oferujemy wiele modeli słuchawek przewodowych, produkowanych przez najlepsze marki specjalizujące się w wyposażeniu teleinformatycznym dla firm. Dostępne są zarówno standardowe wersje duo, jak i mono, dzięki czemu można z łatwością znaleźć produkt dopasowany do charakteru pracy w danym biurze lub call center. Zostały zaprojektowane do współpracy z większością urządzeń przeznaczonych do wykonywania połączeń głosowych – oferujemy wiele modeli dedykowanych zarówno do komputerów i telefonów komórkowych, jak i telefonów stacjonarnych, o różnych typach podłączenia – od USB po RJ.

Wybór odpowiedniego modelu słuchawek przewodowych to kluczowa kwestia, mająca wpływ zarówno na jakość telefonicznej obsługi klienta, jak i wydajność pracowników biurowych. Oferowane przez nas rozwiązania to doskonała jakość dźwięku podczas połączeń głosowych, a także ułatwiona praca konsultanta, który może prowadzić rozmowy skuteczniej, a także sprawniej wykonywać i odbierać połączenia.

Najlepsi producenci słuchawek

Aby zapewnić naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania, zebraliśmy w jednym miejscu słuchawki przewodowe sprawdzonych, renomowanych producentów, których modele są wykorzystywane w firmach na całym świecie. Axtel Headsets, Plantronics, Jabra czy Sennheiser to marki, które w swoich wyrobach łączą nowoczesne technologie i ergonomiczny projekt, tworząc wyposażenie odpowiadające wszystkim potrzebom i oczekiwaniom użytkowników. Dzięki wykorzystaniu trwałych, a przy tym lekkich materiałów, uzyskują słuchawki zapewniające komfort przy całym dniu pracy, a przy tym cieszące się długą żywotnością. Wszystkie marki tworzą także produkty o nowoczesnym, eleganckim designie, doskonale pasującym do wnętrz biurowych.

Recommended Products