Page:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

  4. 5
Axtel MS2 duo NC USB

Axtel MS2 duo NC USB

EUR76.96

EUR39.48 (Incl. Tax) EUR32.10 (Excl. Tax)

more than 10 units available

Axtel M2 mono NC

Axtel M2 mono NC

EUR96.21

EUR57.92 (Incl. Tax) EUR47.09 (Excl. Tax)

Page:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

  4. 5

Wired (73 products)

W tej kategorii prezentujemy profesjonalne słuchawki przewodowe, pochodzące od takich marek, jak Axtel Headsets, Jabra, Plantronics czy Sennheiser. Oferujemy modele różnego typu, od wersji z mikrofonem, przeznaczonych do call center i biur obsługi klienta, po urządzenia dedykowane do słuchania muzyki. Dostępne są słuchawki dostosowane do komputerów i telefonów komórkowych, jak i do telefonów stacjonarnych, dzięki czemu mogą stanowić wyposażenie każdego biura. Jest to sprzęt wysokiej klasy, zapewniający najwyższą jakość dźwięku – również przy połączeniach głosowych, co sprawia, że doskonale sprawdza się w biznesie.

Szerokopasmowy dźwięk w jakości HD

Niezależnie od zastosowania, najważniejszym parametrem dotyczącym słuchawek przewodowych jest zapewniana przez nie jakość dźwięku. Przy wykorzystaniu w biznesie znaczenie ma nie tylko dźwięk przychodzący, ale także wychodzący, przekazywany rozmówcy po drugiej stronie linii podczas połączeń głosowych. Słuchawki przewodowe z mikrofonem, dedykowane dla call center, są wyposażone w nowoczesne technologie, poprawiające jakość dźwięku w trakcie rozmów telefonicznych. Zapewniają szerokopasmowy dźwięk w jakości HD, dodatkowo poprawiany przez cyfrowe przetwarzanie sygnału (DPS), dzięki czemu głos brzmi o wiele naturalniej i jest wyraźniejszy dla rozmówcy. Co więcej, oferowane przez nas modele są wyposażone w technologię redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu ich mikrofony nie zbierają dźwięków rozmów innych osób, znajdujących się w tym samym pomieszczeniu. W przypadku rozmów biznesowych takie rozwiązanie umożliwia przeprowadzenie konwersacji na najwyższym poziomie, zapewniając pełne zrozumienie po obu stronach linii.

Komfort pracy i ochrona słuchu

Oferowane słuchawki przewodowe to modele wysokiej klasy, przystosowane do częstego użytkowania – także w biznesie. Zapewniają bardzo dużą wygodę dla użytkownika, nawet przy wielu godzinach pracy w call center czy biurze. Posiadają możliwość regulacji oraz lekką konstrukcję, dzięki czemu są bardzo komfortowe. Poduszki słuchawek są wykonane z miękkich, przyjaznych skórze materiałów, a przy tym dobrze przylegają do ucha, zapewniając odpowiednie odizolowanie od otoczenia.

Modele profesjonalne są także wyposażone w technologię ochrony słuchu, która zapobiega nagłym skokom natężenia dźwięku – jest to szczególnie ważne przy długotrwałym użytkowaniu. Wszystkie dostępne urządzenia odznaczają się wysoką ergonomicznością, dzięki czemu stanowią doskonałe wyposażenie każdej firmy.

Dodatkowe funkcje, zwiększające wydajność pracy

Słuchawki przewodowe, dostępne w naszej ofercie, to profesjonalne rozwiązanie dla firm. Wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, dzięki którym obsługa połączeń telefonicznych staje się prostsza i wydajniejsza. Zarówno modele dedykowane do call center, jak i biur, posiadają takie dodatkowe opcje, jak wskaźniki świetlne i głosowe, informujące o statusie połączenia czy piloty z przyciskami, dzięki którym w prosty sposób można odebrać lub zakończyć połączenie, regulować głośność dźwięku czy wyciszyć mikrofon. Dostępne są również urządzenia z funkcją Plug&Play, dzięki której następuje ich automatyczna instalacja po podłączeniu do komputera.

Szeroki wybór modeli słuchawek przewodowych

Oferujemy wiele modeli słuchawek przewodowych, produkowanych przez najlepsze marki specjalizujące się w wyposażeniu teleinformatycznym dla firm. Dostępne są zarówno standardowe wersje duo, jak i mono, dzięki czemu można z łatwością znaleźć produkt dopasowany do charakteru pracy w danym biurze lub call center. Zostały zaprojektowane do współpracy z większością urządzeń przeznaczonych do wykonywania połączeń głosowych – oferujemy wiele modeli dedykowanych zarówno do komputerów i telefonów komórkowych, jak i telefonów stacjonarnych, o różnych typach podłączenia – od USB po RJ.

Wybór odpowiedniego modelu słuchawek przewodowych to kluczowa kwestia, mająca wpływ zarówno na jakość telefonicznej obsługi klienta, jak i wydajność pracowników biurowych. Oferowane przez nas rozwiązania to doskonała jakość dźwięku podczas połączeń głosowych, a także ułatwiona praca konsultanta, który może prowadzić rozmowy skuteczniej, a także sprawniej wykonywać i odbierać połączenia.

Najlepsi producenci słuchawek

Aby zapewnić naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania, zebraliśmy w jednym miejscu słuchawki przewodowe sprawdzonych, renomowanych producentów, których modele są wykorzystywane w firmach na całym świecie. Axtel Headsets, Plantronics, Jabra czy Sennheiser to marki, które w swoich wyrobach łączą nowoczesne technologie i ergonomiczny projekt, tworząc wyposażenie odpowiadające wszystkim potrzebom i oczekiwaniom użytkowników. Dzięki wykorzystaniu trwałych, a przy tym lekkich materiałów, uzyskują słuchawki zapewniające komfort przy całym dniu pracy, a przy tym cieszące się długą żywotnością. Wszystkie marki tworzą także produkty o nowoczesnym, eleganckim designie, doskonale pasującym do wnętrz biurowych.

Recommended Products