Page:
  1. 1
  2. 2
Axtel M2 mono NC

Axtel M2 mono NC

EUR96.21

EUR57.92 (Incl. Tax) EUR47.09 (Excl. Tax)

Jabra Evolve 40 MS mono

Jabra Evolve 40 MS mono

EUR140.50

EUR53.49 (Incl. Tax) EUR43.49 (Excl. Tax)

more than 10 units available

Page:
  1. 1
  2. 2

for Skype For Business (28 products)

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych słuchawek do call center, dostosowanych pod względem funkcjonalności i ergonomiczności do pracy konsultanta telefonicznego. Urządzenia takich marek, jak Plantronics czy Jabra, są projektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości dźwięku, dzięki której rozmowy biznesowe będą przeprowadzane na najwyższym poziomie. Proponowane przez nas rozwiązania wpłyną na wydajność pracy, zapewniając przy tym komfort użytkownikom, dzięki czemu są idealnym wyposażeniem każdego biura.

Dźwięk w jakości HD

Jednym z najważniejszych parametrów w przypadku profesjonalnych słuchawek do call center jest jakość dźwięku, jaką zapewniają podczas połączeń telefonicznych. Jakiekolwiek zakłócenia, w tym szumy otoczenia czy niewyraźny głos konsultanta mogą bardzo negatywnie wpłynąć na efektywność rozmowy, w wielu przypadkach przyczyniając się do szybkiego jej przerwania. Przeprowadzenie profesjonalnej konwersacji wymaga dźwięku w jakości HD – właśnie takie warunki zapewniają proponowane przez nas modele słuchawek, stworzone z myślą o call center.

Szerokopasmowy dźwięk, wykorzystywany w oferowanych urządzeniach, to gwarancja udanej rozmowy biznesowej, podczas której obie strony mogą dobrze się zrozumieć. Poszczególne modele stosują także technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DPS), co zapewnia naturalne brzmienie głosu konsultanta – ma to duże znaczenie podczas połączeń telefonicznych z klientami, zapewnia bowiem większe zaufanie do rozmówcy oraz wpływa pozytywnie na wizerunek całej marki. Urządzenia są również wyposażone w mikrofony z technologią redukcji szumów otoczenia, która wycisza dźwięki pochodzące z tła – jest to bardzo przydatne w dużych biurach i call center, gdzie w jednym pomieszczeniu pracuje równocześnie wielu konsultantów. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań, rozmówca po drugiej stronie linii słyszy wyraźnie głos konsultanta, bez zakłóceń czy szumów, które mogłyby utrudniać rozmowę. W efekcie konwersacja może przebiegać zgodnie z ustalonym planem, przy zapewnionym wzajemnym zrozumieniu.

Wygoda i funkcjonalność

Oferowane modele słuchawek do call center zapewniają bardzo wysoki komfort pracy – dzięki specjalnemu projektowi oraz wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, są wygodne dla użytkownika nawet przy wielu godzinach pracy. Ich konstrukcja jest lekka, dzięki czemu nie obciążają odcinka szyjnego kręgosłupa, posiadają także wielostopniową regulację, zarówno słuchawek, jak i mikrofonu. Dobrze przylegające do uszu poduszki są wykonane z miękkich, przyjaznych skórze materiałów. Co ważne, są to także urządzenia zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom – dzięki specjalnym technologiom chronią słuch przed nagłymi skokami natężenia dźwięku, które mogą być dla niego bardzo szkodliwe.

Słuchawki do call center, dostępne w naszym asortymencie, są również wysoce funkcjonalne. Dzięki wyposażeniu w dodatkowe opcje, znacznie ułatwiają pracę konsultantom, a także umożliwiają zwiększenie jej wydajności. Proponowane przez nas urządzenia wykorzystują takie rozwiązania, jak:

- świetlne i głosowe powiadomienia o statusie połączeń telefonicznych,

- technologia Plug&Play, czyli automatyczna instalacja słuchawek po podłączeniu ich do komputera,

- pilot z przyciskami, umożliwiającymi odbieranie lub zakończenie połączeń, regulację głośności oraz wyciszenie mikrofonu,

- czujnik, dzięki któremu połączenie może zostać odebrane poprzez założenie słuchawek,

- system inteligentnego przekazywania połączeń, dzięki któremu słuchawki mogą szybko przełączyć się z komputera na smartfona, umożliwiając nieprzerwany kontakt przy pracy wymagającej przemieszczania się po biurze.

Słuchawki do call center od najlepszych producentów

Oferowane przez nas słuchawki do call center to rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów rozwiązań teleinformatycznych dla firm. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, które nie tylko zwiększają jakość dźwięku, ale także wygodę użytkownika, stanowią profesjonalne wyposażenie biura, które doskonale sprawdzi się w każdej firmie. Dostępne są zarówno modele na dwoje uszu, jak i w wersji mono, dzięki czemu można dopasować urządzenie do charakteru pracy konsultanta.

Recommended Products