Logitech Rally Camera

(960-001227)
Logitech

EUR1,838.90

EUR1,263.96 (Incl. Tax) EUR1,027.61 (Excl. Tax)

Availability: In stock 2 left

Do you have any questions? Contact with us:

+22 490-98-87 (PN-PT 9:00 - 17:00)

Zamów do godziny 17:00, and you will get a shipment w następny dzień roboczy!

Kamera PTZ z systemem obrazowania Ultra-HD i automatycznym sterowaniem. 

Details

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ. WYJĄTKOWA WSZECHSTRONNOŚĆ.

Dzięki wysokiej klasy industrialnemu wzornictwu i systemowi obrazowania Ultra HD kamera Rally jest zwieńczeniem serii autonomicznych kamer firmy Logitech®. Kamera Rally wyposażona w zaawansowaną optykę i przełomowe technologie zapewnia najwyższą jakość działania w profesjonalnych salach konferencyjnych o różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki niezwykle cichemu mechanicznemu przesuwaniu/pochylaniu/powiększaniu, powiększeniu 15× w jakości HD z zachowaniem doskonałej ostrości, szerokiemu polu widzenia 90° po przekątnej i skutecznemu czujnikowi 4K ta kamera obejmuje każdą osobę w sali, zachowując przy tym fenomenalną jakość obrazu.

 WIDEO W JAKOŚCI STUDYJNEJ

Kamera Rally z systemem obrazowania Ultra-HD gwarantuje niezwykle ostry obraz, zaskakujące kolory i niesłychaną optyczną dokładność w rozdzielczości do 4K. Technologia Logitech RightLight™ optymalizuje balans światła w celu podkreślenia twarzy i renderowania naturalnie wyglądających odcieni skóry, nawet przy słabym oświetleniu lub podświetleniu.

SMUKŁY, INDUSTRIALNY WYGLĄD

Kamera Rally łączy światowej klasy optykę firmy Logitech i czujnik obrazu 4K z industrialnym wyglądem pasującym do każdego profesjonalnego otoczenia. Kamerę Rally o eleganckim, czarnym, matowym wykończeniu z elementami z szarego metalu można ustawić na stole, przymocować do statywu lub ściany z użyciem dostarczonych narzędzi. W przypadku montażu nad głową kamera wykrywa, gdy jest odwrócona i automatycznie koryguje orientację obrazu i elementy sterujące.

 ZOBACZ WSZYSTKICH Z IDEALNYM KADROWANIEM

Technologia sterowania kamerą Logitech RightSight™ automatycznie przesuwa i reguluje obiektyw, aby zmieścić w kadrze uczestników spotkania w salach o dowolnych kształtach i rozmiarach.

LEPSZE WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA

Logitech RightSense to zestaw proaktywnych technologii wbudowanych w kamerę Rally, które gwarantują lepsze wrażenia użytkownika. Technologia RightSight automatyzuje sterowanie kamerą, aby idealnie zmieścić w kadrze uczestników, niezależnie od tego, w jakiej są odległości od obiektywu. RightLight optymalizuje balans światła i nadaje twarzom priorytet nad przedmiotami i powierzchniami w celu renderowania naturalnie wyglądających odcieni barw skóry. Ponadto kamera Rally jest zgodna ze wszystkimi aplikacjami do wideokonferencji i gotowa do użycia zaraz po rozpakowaniu.

GWARANCJA PRYWATNOŚCI

Gdy kamera Rally nie jest używana, obiektyw wraca do pozycji domyślnej, w której jest zwrócony w dół. To wizualne zapewnienie o tym, że kamera nie jest w stanie „podglądać” wszystkiego, co dzieje się w miejscu spotkania, gdy jest nieaktywna. Obiektyw ustawia się w zaprogramowanej pozycji w momencie rozpoczęcia spotkania i automatycznie przechodzi do pozycji domyślnej po zakończeniu spotkania. Gdy wideo jest wyciszone podczas spotkania, wskaźnik stanu świeci na czerwono, zapewniając o prywatności.

AUTOMATYCZNE STEROWANIE KAMERĄ

Technologia sterowania kamerą Logitech RightSight automatycznie przesuwa i reguluje obiektyw, aby zmieścić w kadrze uczestników spotkania w salach o różnych kształtach i rozmiarach. Ciesz się wygodą automatycznego sterowania lub przejmij kontrolę: uczestnicy zawsze są w kadrze i optymalnie wyświetlani na ekranie.

OPTYMALIZACJA ŚWIATŁA/KOLORU

Technologia Logitech RightLight z szerokim zakresem dynamiki (WDR) skupia się najpierw na twarzach, a następnie na obiektach i powierzchniach, optymalizuje balans światła i dostosowuje kolory i nasycenie, osiągając naturalne efekty niezależnie od odcieni skóry twarzy. Efektem jest zbilansowany obraz, który renderuje uczestników w dobrym świetle, zmniejszając rozbłyski i dając delikatniejsze cienie, nawet przy słabym oświetleniu lub podświetleniu.

ADAPTACYJNE PRZESUWANIE, POCHYLANIE I POWIĘKSZANIE

Niezwykle cichy silnik PTZ dostosowuje prędkość przesuwania i pochylania do powiększania. Efekt: szybsze poruszanie się kamery w oddaleniu w celu szybszego kadrowania i wolniejsze poruszanie się kamery w przybliżeniu w celu uzyskania lepszej kontroli.

WIELE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Ustaw kamerę Rally na stole, przymocuj do ściany z użyciem dostarczonych narzędzi lub do wyświetlacza z adapterem VESA z opcjonalnym uchwytem do montażu kamery MeetUp na telewizorze. W przypadku montażu na suficie kamera Rally wykrywa, gdy jest odwrócona i automatycznie koryguje orientację obrazu i elementy sterujące. Kamera Rally ma w zestawie gwint do montażu na statywie, który czyni ją jeszcze bardziej elastycznym urządzeniem.

NAGRYWANIE I STRUMIENIOWE PRZESYŁANIE W JAKOŚCI 4K

Kamera Rally rejestruje wideo w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę, idealny do nagrywania i strumieniowego przesyłania w Ultra HD. Zaawansowany system obrazowania 4K zapewnia wspaniałą jakość we wszystkich rozdzielczościach HD i Ultra HD z niezwykle ostrym obrazem, zaskakującym odwzorowaniem kolorów i niesłychaną optyczną dokładnością.

PLUG AND PLAY

Wystarczy podłączyć do zasilania (wtyczki regionalne w zestawie) i komputera PC, Mac lub Chrome™ poprzez port USB. Kamera Rally jest zgodna z technologią UVC/„plug and play” i wszystkimi aplikacjami do wideokonferencji, nagrywania i nadawania, które wspierają kamery USB.

 

DANE TECHNICZNE I SZCZEGÓŁY

WYMIARY

Kamera Rally

Wysokość x szerokość x głębokość:

182,5 mm x 152 mm x 152 mm

Rozdzielacz zasilania kamery Rally

Wysokość x szerokość x głębokość:

21,4 mm x81 mm x 60,5 mm

Wspornik montażowy kamery Rally

Wysokość x szerokość x głębokość:

88 mm × 110 mm × 170 mm

Kabel USB 3.0

2,2 m

Kabel zasilacza

3 m

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Systemy operacyjne

Windows® 7, Windows 8.1 lub Windows 10

macOS 10.10 lub nowszy

Rozdzielczość wyższa niż 1080p

Windows 8.1 lub nowszy albo macOS 10.10 lub nowszy

Port USB 3.0 i kabel Type-C

Zgodne oprogramowanie

Dodatkowe oprogramowanie

Automatyczne sterowanie kamerą RightSight 

DANE TECHNICZNE

KAMERA

System obrazowania Ultra-HD obsługuje: 

Rozdzielczość 4K, 1440p, 1080p, 900p, 720p i SD przy 30 klatkach na sekundę

Rozdzielczość 1080p, 720p przy 30 i 60 klatkach na sekundę

Płynne przesuwanie, pochylanie i powiększanie z użyciem silnika

Przesuwanie: ±90°

Pochylanie: +50°/-90°

Powiększenie HD 15×

Pole widzenia:

Po przekątnej: 90°

Poziomo: 82,1°

Pionowo: 52,2°

Automatyczne ustawianie ostrości

3 ustawienia wstępne kamery

Gniazdo zabezpieczeń Kensington

Wskaźnik LED wyciszenia/wyłączenia wyciszenia

Standardowy gwint do montażu statywu

TECHNOLOGIE RIGHTSENSE

RightLight z szerokim zakresem dynamiki (WDR)

Automatyczne sterowanie kamerą RightSight

 

PILOT

Pilot RF (możliwość korzystania poza polem widzenia)

Bateria CR2032 (w zestawie)

 

KABLE / ZASILANIE

Zasilacz z wtyczkami regionalnymi

Kabel zasilający (3 m / 9,8 stopy)

 

MONTAŻ

Montaż na ścianie z możliwością odwracania z rozdzielaczem zasilania i regulacją długości kabla

 

ZGODNOŚĆ I CERTYFIKATY

Połączenie USB typu „plug and play”

Certyfikat programu Skype dla firm i gotowość do użycia z programem Teams

Certyfikat Zoom

Certyfikat Fuze

Zgodność z rozwiązaniami firmy Cisco

Zgodność z rozwiązaniami Google Hangouts Meet, BlueJeans, BroadSoft, GoToMeeting, Vidyo i innymi aplikacjami do wideokonferencji, nagrywania i nadawania, które obsługują kamery USB

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Kamera Rally
Pilot
Kabel USB 3.0 Type-C
Zasilacz z wtyczkami regionalnymi
Rozdzielacz zasilania i etui
Uchwyt kamery z osprzętem do montażu
Dokumentacja

 

INFORMACJE O GWARANCJI

Dwuletnia gwarancja na sprzęt

 

 

General

Name
Logitech Rally Camera
SKU
960-001227

General Information

Manufacturer
Logitech

USER REVIEWS

0/5 0%
people recommend this product
5/5
0% reviews
4/5
0% reviews
3/5
0% reviews
2/5
0% reviews
1/5
0% reviews