Page:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

  4. 6
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

  4. 6

Telephones (95 products)

Telefon biznesowy powinien łączyć w sobie wysoką funkcjonalność i zaawansowane technologie, zamknięte w eleganckiej i prostej w użyciu formie. Dostępne w naszej ofercie urządzenia spełniają te wymagania – są to nowoczesne modele największych producentów rozwiązań do komunikacji dla firm, takich jak Cisco, Avaya czy Polycom.

 

Proponujemy bardzo szeroki wybór telefonów biznesowych i do biura, w tym:

 

- modele IP, współpracujące z siecią VoIP, dzięki którym możliwe jest wykonywanie połączeń głosowych przy wykorzystaniu Internetu,

- modele analogowe, korzystające z tradycyjnych sieci telefonicznych.

 

Dostępne są także związane z nimi akcesoria, w tym moduły i mikrofony rozszerzające, podstawki pod telefony, blokady ścienne czy baterie do urządzeń bezprzewodowych.

 

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia stacjonarne, przewodowe i bezprzewodowe, jak i konferencyjne, przeznaczone do prowadzenia spotkań biznesowych na odległość. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o wyposażeniu firm – od niewielkich, domowych biur po największe korporacje. Tak szeroki wybór pozwoli każdemu klientowi na znalezienie urządzenia, które spełni jego wszystkie oczekiwania.

 

Dźwięk w jakości HD i wysoka funkcjonalność – telefony biznesowe najlepszych marek

Telefon biznesowy to kategoria, w której dostępne są wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia od renomowanych producentów. Zapewniają doskonałe warunki komunikacji dzięki takim aspektom, jak wysoka jakość dźwięku podczas połączeń głosowych, szeroki wachlarz opcji, ułatwiających i usprawniających korzystanie z urządzenia oraz intuicyjne i proste w obsłudze menu.

 

Dźwięk w jakości HD jest kluczowy w kontaktach biznesowych – dzięki niemu rozmówcy mogą bezproblemowo się zrozumieć, a konwersacja przebiega płynnie i bez przeszkód. Oferowane przez nas urządzenia wykorzystują nowoczesne technologie, czuwające nad krystaliczną czystością dźwięku, zapewniającą naturalne i wyraźne brzmienie głosu podczas rozmowy telefonicznej.

 

Oferowane modele są także wysoce funkcjonalne – zarówno wersje stacjonarne, jak i konferencyjne są wyposażone w wiele opcji, ułatwiających komunikację biznesową. Posiadają rozbudowane klawiatury z przyciskami funkcyjnymi oraz duże wyświetlacze, dzięki którym obsługa menu urządzenia jest intuicyjna. Korzystają z takich funkcji, jak:

 

- wbudowane książki telefoniczne, w których można przechowywać dziesiątki kontaktów,

- archiwum połączeń, gdzie można sprawdzić ostatnio wykonywane połączenia telefoniczne,

- tryb głośnomówiący,

- wyciszenie mikrofonu,

- przyciski szybkiego wybierania numerów.

 

Do większości modeli można także podłączyć zestaw słuchawkowy, by móc obsługiwać połączenia głosowe, wykonując równocześnie inne obowiązki.

 

Telefon biznesowy powinien umożliwiać korzystanie z nowoczesnych narzędzi komunikacji dla firm – w naszej ofercie znajdują się modele kompatybilne ze Skype for Business oraz innymi platformami komunikacyjnymi.

 

W naszym asortymencie dostępny jest cały przekrój modeli telefonów biznesowych, od prostych urządzeń analogowych, które doskonale sprawdzą się w biurze, po rozbudowane pod względem funkcji telefony IP, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających środowisk korporacyjnych. Oferowane urządzenia w zależności od modelu pozwalają na swobodne wykonywanie połączeń głosowych, telekonferencji oraz wideokonferencji. Szeroki wybór modeli z różnych półek cenowych pozwoli każdemu klientowi na znalezienie opcji idealnie dopasowanej do wszystkich potrzeb i wymagań.

 

 

Recommended Products