Analogue (3 products)

Choć coraz więcej firm korzysta z nowoczesnej telefonii VoIP, umożliwiającej wykonywanie połączeń głosowych przez Internet, telefony analogowe wciąż są popularne, a zwykłe linie telefoniczne są obecne w wielu biurach. W ofercie Itencio zebraliśmy więc najlepsze modele stacjonarne, odpowiadające potrzebom nowoczesnych firm. Dostępne w tej kategorii urządzenia renomowanych marek, jak Axtel czy Gigaset, są dowodem na to, że telefony analogowe swoją funkcjonalnością wciąż są w stanie sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy z różnych względów preferują tradycyjną telefonię od rozwiązań opierających się na połączeniach internetowych. Wybraliśmy dla naszych klientów wyłącznie sprawdzone modele, nie ustępujące pod względem jakości nowoczesnym telefonom IP, które doskonale sprawdzą się zarówno w małych, domowych biurach, jak i największych firmach.

Stacjonarne telefony analogowe – funkcjonalność i prostota użytkowania

Telefony analogowe to najlepsze połączenie funkcjonalności i łatwej obsługi. Są bardzo proste w instalacji – nie wymagają wzywania montera, po podłączeniu są także od razu gotowe do użycia. Dostępne są modele współpracujące z tradycyjną siecią telefoniczną, jak i centralkami PABX, dlatego sprawdzą się w większości biur.

Modele stacjonarne zapewniają wszystkie podstawowe funkcje, niezbędne do komunikacji telefonicznej. Posiadają wygodną klawiaturę, dzięki której łatwo można wybrać żądany numer, lub skorzystać z funkcji szybkiego wybierania – wiele urządzeń posiada możliwość przypisania aż dwóch numerów do każdego przycisku. Co więcej, poszczególne modele są także wyposażone w pojemne książki telefoniczne, w których można zapisywać aż do 100 kontaktów, co znacznie ułatwia komunikację ze współpracownikami lub ważnymi klientami i kontrahentami. Urządzenia posiadają również dodatkowe funkcje, takie jak przycisk „mute”, który wycisza rozmowę – dzięki temu użytkownik może bez przerywania połączenia skonsultować się z osobą znajdującą się w tym samym pomieszczeniu, a odbiorca po drugiej stronie linii tego nie usłyszy. Funkcjonalność zwiększa także możliwość ponownego wybierania ostatniego numeru, z jakim łączyło się urządzenie, co również znacznie usprawnia komunikację i pozwala na większą wydajność pracownika biurowego. Niektóre modele posiadają także możliwość podłączenia zestawów słuchawkowych, dzięki którym można zamienić telefon analogowy w wygodne narzędzie pracy dla konsultanta, często wykonującego połączenia głosowe. Dodatkowe porty umożliwiają także podłączenie zewnętrznych urządzeń, służących do nagrywania rozmów, co jest rozwiązaniem często stosowanym w biurach telefonicznej obsługi klienta.

Telefony stacjonarne posiadają zazwyczaj kilka dzwonków do wyboru wraz z możliwością regulacji ich głośności, co pozwala na dopasowane urządzenia do wielkości pomieszczenia, w jakim zostanie zamontowane. Są także wyposażone w funkcję wyciszenia dzwonka, dzięki czemu połączenia przychodzące nie przerwą ważnego spotkania lub intensywnej pracy, wymagającej maksymalnego skupienia.

Nowoczesne telefony analogowe są wyposażone w wyświetlacz alfanumeryczny, dzięki któremu wybieranie numerów, korzystanie z książki telefonicznej lub ustawianie poszczególnych funkcji urządzenia jest bardzo proste. Dzięki intuicyjnemu menu, obsługa telefonu stacjonarnego nie sprawi problemu żadnemu użytkownikowi.

Przewodowe telefony stacjonarne – rozwiązanie do każdego biura

Przewodowe telefony analogowe również zapewniają odpowiednią mobilność użytkownikowi – można zamontować je na ścianie, jeśli konieczna jest oszczędność miejsca, lub postawić na biurku. Długie, kilkumetrowe przewody umożliwiają swobodne przekładanie aparatu, kiedy jest to potrzebne, dzięki czemu użytkownik może przemieszczać się podczas rozmowy. Nie musi przy tym martwić się o rozładowanie baterii w słuchawce, co pozwala na przeprowadzanie nawet najdłuższych rozmów bez zagrożenia nagłym rozłączeniem.

Dostępne u nas modele odznaczają się zarówno wysoką funkcjonalnością i trwałością, jak i eleganckim wyglądem, dopasowanym do każdego biura. Urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów, których rozwiązania są stosowane w firmach na całym świecie – takie marki, jak Axtel, Gigaset czy Cisco są cenione za urządzenia, które standardem i jakością wykonania znacznie wyprzedzają zwykły sprzęt telekomunikacyjny, a przy tym zapewniają wiele dodatkowych funkcji, usprawniających pracę biurową.

Telefony analogowe dla firm i domów

Dostępne w naszej ofercie telefony analogowe zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o biurach – są dostosowane do intensywnego użytkowania oraz ułatwiają wykonywanie połączeń telefonicznych do wielu kontaktów biznesowych. Mogą jednak doskonale sprawdzić się także w warunkach domowych, zapewniając wysokiej jakości połączenia osobom, które nie chcą zrezygnować z posiadania telefonu stacjonarnego. Funkcje niezbędne przy pracy biurowej uprzyjemnią korzystanie z urządzenia w domu czy mieszkaniu, umożliwiając m.in. zapisywanie wszystkich ważnych kontaktów, w tym numerów alarmowych, we wbudowanej książce telefonicznej lub przy pomocy klawiszy szybkiego wymierania numerów.

Recommended Products