Poly Studio X30

(2200-85980-101)
Polycom

EUR1,933.14

EUR1,799.66 (Incl. Tax) EUR1,463.14 (Excl. Tax)

Availability: In stock 2 left

Do you have any questions? Contact with us:

+22 490-98-87 (PN-PT 9:00 - 17:00)

Zamów do godziny 17:00, and you will get a shipment w następny dzień roboczy!

Poly Studio X30 - Videobar "all in one" z wbudowaną kamerą, głośnikiem oraz mikrofonami

Details

Wielofunkcyjne urządzenie wideokonferencyjne Poly Studio X30 to idealne rozwiązanie do mniejszych sal i miejsc spotkań. Seria Studio X to legendarne brzmienie Poly, zaskakująca łatwość montażu oraz intuicyjna obsługa. Dzięki X30 zredukujesz ilość kabli i zaoszczędzisz czas Twojego zespołu IT – urządzenie wyposażone jest we własny system operacyjny, który pozwoli Ci prowadzić wideokonferencje bez konieczności podłączenia do komputera. Zestaw Studio X30 zapewni Ci pełen komfort i klarowność rozmów oraz zwiększy produktywność Twoich spotkań – zaawansowane technologie Poly NoiseBlockAI i AcousticFence wyciszają hałasy z tła i zakłócenia z zewnątrz. Ponadto, automatyczne systemy kadrowania grupy i śledzenia rozmówcy zapewnią najwyższą jakość oraz naturalność każdej rozmowy.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K ULTRA HD

Rozdzielczość stanowi bardzo ważny parametr, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie kamery internetowej. Im jest wyższa, tym dokładniejszy obraz może zobaczyć odbiorca. Standard 4K (rozdzielczość 3840 x 2160) sprawdzi się znakomicie wśród wymagających użytkowników, dla których kapitalna jakość rozmów stanowi aspekt priorytetowy. Tego typu urządzenie znajdzie zastosowanie podczas firmowych wideokonferencji, a także w pracy profesjonalnych vlogerów i streamerów.

KĄT WIDZENIA KAMERY 120°

Kąt widzenia to podstawowy element, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie kamery internetowej. Określa on, jak szerokie pole może zarejestrować urządzenie. Zakres 120 stopni sprawdzi się znakomicie nie tylko w domu, ale również w profesjonalnych biurach czy salach konferencyjnych. Tego typu sprzęt pozwoli na rejestrację kilku osób, przedstawienie prezentacji czy ważnego raportu. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla biznesu, jak i rozrywki.

MONTAŻ

Kamery z opcją montażu na ścianie doskonale sprawdzą się w salach konferencyjnych oraz innych miejscach, gdzie nagrywa się większą liczbę osób. Taka funkcjonalność pozwoli zarejestrować każdy element przestrzeni, co przełoży się na ponadprzeciętny komfort odbioru treści. Nic więc dziwnego, że urządzenia znalazły szerokie zastosowanie w biznesie. Warto wspomnieć, że w zależności od producenta tego typu kamerę można zainstalować na ścianie na specjalnej półce montażowej bądź dzięki przystosowaniom na samym sprzęcie.

URZĄDZENIE WYPOSAŻONE W GŁOŚNIK

Wbudowany w konstrukcję kamery głośnik sprawi, że posiadacze komputerów ze zintegrowaną kartą dźwiękową będą mogli liczyć na odbiór czystego dźwięku bez szumów i zniekształceń. To funkcjonalne, a zarazem wygodne rozwiązanie sprawdzi się znakomicie zarówno przy zastosowaniach domowych, jak i biurowych. Urządzenia dedykowane dla biznesu często wyposażone są zaś w osobne głośniki, które stawia się na stole pomiędzy zgromadzonymi, by zagwarantować im najwyższy komfort rozmowy.

ŁATWA KONFIGURACJA

Skonfiguruj czar i małe pokoje konferencyjne w kilka chwil. Z wbudowaną obsługą platformy w chmurze nie jest wymagany komputer PC ani Mac. Kompaktowa, lekka konstrukcja z łatwością mieści się nad lub pod ekranem w pomieszczeniach do sześciu osób.

WYSOKA JAKOŚĆ

Poczuj połączenie z innymi podczas rozmowy dzięki kadrowaniu o wysokiej jakości. Zapomnij o zakłóceniach dźwiękowych - dzięki NoiseBlockAI opartemu na uczeniu maszynowym to już przeszłość. Łatwo udostępniaj treści za pośrednictwem połączeń przewodowych lub bezprzewodowych.

Poly Studio X oferuje natywną obsługę platform Video-as-a-Service (VaaS), w tym Zoom i Microsoft Teams, bez konieczności korzystania z komputera. Ponadto obsługuje H.323 i SIP, co umożliwia łatwe połączenie z dowolnymi standardowymi rozwiązaniami wideo lub bramą VaaS. Możesz więc organizować spotkania, nie czując się ograniczony.

 

General

Name
Poly Studio X30
SKU
2200-85980-101

General Information

Manufacturer
Polycom

USER REVIEWS

0/5 0%
people recommend this product
5/5
0% reviews
4/5
0% reviews
3/5
0% reviews
2/5
0% reviews
1/5
0% reviews