Terminal do pomiaru temperatury ciała ZKTeco ProFace X [TD]

(GL-PROFACE-X-TD)
ZKTeco

EUR3,071.35

EUR2,102.17 (Incl. Tax) EUR1,709.08 (Excl. Tax)

Availability: more than 10 units available

Do you have any questions? Contact with us:

+22 490-98-87 (PN-PT 9:00 - 17:00)

Zamów do godziny 17:00, and you will get a shipment w następny dzień roboczy!

ProFace X [TD]: terminal biometrycznej kontroli dostępu od firmy ZKTeco z funkcją rozpoznawania twarzy, dłoni, umożliwiający pomiar temperatury ciała i detekcję maski medycznej.

Details

ProFace X [TD]  to szybki, biometryczny terminal kontroli dostępu z rozpoznawaniem twarzy, żył dłoni, z detekcją maski medycznej i pomiarem temperatury ciała, został zaprojektowany do obsługi wszystkich rodzajów scenariuszy kontroli dostępu. Obsługiwany przez procesor ZKTeco-customized CPU do uruchamiania inżynierskiego algorytmu rozpoznawania twarzy oraz najnowszą komputerową technologię wizyjną. ProFace X [TD] obsługuje zarówno weryfikację twarzy jak i dłoni z dużą pojemnością bazy i szybką prędkością rozpoznawania, zwiększając wydajność bezpieczeństwa we wszystkich aspektach. 

ProFace X [TD] pomaga również wyeliminować obawy związane z higieną, nie tylko ze względu na bezdotykową technologię rozpoznawania, w którą jest wyposażony, ale również ze względu na nowe funkcje, a mianowicie pomiar temperatury ciała z opcjonalną weryfikacją posiadania maski medycznej.

Zdolność urządzenia do rozpoznawania twarzy osiągnęła nowy poziom w branży technologii biometrycznych, z maksymalną ilością 50.000 szablonów twarzy, szybkością rozpoznawania mniejszą niż 0,3 sekundy na twarz oraz doskonałymi właściwościami antyspoofingowymi w przypadku prawie wszystkich rodzajów fałszywych zdjęć i ataków wideo.

Ponadto, rozpoznawanie dłoni 3 w 1 (Palm Shape, Palm Print i Palm Vein) odbywa się w czasie 0,35 sekundy na dłoń, uzyskane dane dotyczące dłoni zostaną porównane z bazą o pojemności maksymalnej 5.000 szablonów.

Jak wspomniano powyżej, seria ProFace X może również pomóc w nadzorowaniu chorób zakaźnych. Podczas wybuchu epidemii chorób zakaźnych i zaraźliwych doskonałym wyborem powinny być terminale rozpoznawcze z pomiarem temperatury ciała i wykrywaniem masek medycznych. Seria ta umożliwia szybki i dokładny pomiar temperatury ciała podczas weryfikacji twarzy i dłoni we wszystkich punktach dostępu, co jest niezwykle pomocne w walce z rozprzestrzenianiem się ognisk chorób, szczególnie w szpitalach, fabrykach, szkołach, budynkach komercyjnych, stacjach i innych miejscach publicznych.  

ProFace X to wielokrotnie nagradzany biometryczny terminal do rozpoznawania twarzy, który został uznany za Zwycięzcę w konkursie Govies Government Security Awards 2020, honorując wybitne produkty bezpieczeństwa rządowego (Security Today i GovSec).

Główne cechy:

  • Szybki terminal biometrycznej kontroli dostępu

  • Rozpoznawanie twarzy i dłoni

  • Detekcja maski medycznej

  • Pomiar temperatury ciała

  • Proaktywne rozpoznawanie twarzy

  • Ulepszone rozpoznawanie twarzy przy pomocy światła widzialnego z wbudowaną funkcją głębokiego uczenia się

  • Bardzo duża pojemność

General

Name
Terminal do pomiaru temperatury ciała ZKTeco ProFace X [TD]
SKU
GL-PROFACE-X-TD

General Information

Manufacturer
ZKTeco

USER REVIEWS

0/5 0%
people recommend this product
5/5
0% reviews
4/5
0% reviews
3/5
0% reviews
2/5
0% reviews
1/5
0% reviews