Terminal do pomiaru temperatury ciała ZKTeco SpeedFace-V5L [TD]

(VL-SPEEDFACE-V5L-TD)
ZKTeco

EUR2,240.59

EUR1,815.92 (Incl. Tax) EUR1,476.36 (Excl. Tax)

Availability: more than 10 units available

Do you have any questions? Contact with us:

+22 490-98-87 (PN-PT 9:00 - 17:00)

Zamów do godziny 17:00, and you will get a shipment w następny dzień roboczy!

SpeedFace-V5L [TD]: terminal biometrycznej kontroli dostępu od firmy ZKTeco z funkcją rozpoznawania twarzy, dłoni i odcisków palców, umożliwiający pomiar temperatury ciała i detekcję maski medycznej.

Details

SpeedFace-V5L [TD] to szybki, biometryczny terminal kontroli dostępu z rozpoznawaniem twarzy, żył dłoni i odcisków palców, z detekcją maski medycznej i pomiarem temperatury ciała. Seria SpeedFace-V5L to w pełni unowocześniona wersja terminala do rozpoznawania twarzy, wykorzystująca inteligentne inżynierskie algorytmy rozpoznawania twarzy oraz najnowszą komputerową technologię wizyjną. Obsługuje on zarówno weryfikację twarzy, jak i dłoni, zapewniając dużą pojemność i szybkość rozpoznawania.

Seria ta wykorzystuje technologię rozpoznawania bezdotykowego, co skutecznie eliminuje obawy o higienę. Jest również wyposażona w doskonały algorytm anti-spoofing do właściwego rozpoznawania twarzy, algorytm ten eliminuje próby podszycia się pod inna osobę fałszywym zdjęciem lub materiałem wideo . Co ważne, rozpoznawanie dłoni 3 w 1 (Palm Shape, Palm Print i Palm Vein) odbywa się w czasie 0,35 s na dłoń; uzyskane dane dotyczące dłoni zostaną porównane z bazą o pojemności maksymalnej 3000 szablonów (SpeedFace-V5L [P]).

Terminal z pomiarem temperatury ciała i wykrywaniem masek (SpeedFace-V5L [TD]) będzie doskonałym wyborem, aby pomóc zmniejszyć rozprzestrzenianie się zarazków i zapobiegać infekcjom bezpośrednio w każdym punkcie dostępu do wszelkich pomieszczeń i miejsc publicznych, takich jak szpitale, fabryki, szkoły, budynki handlowe, biura w czasie wybuchu chorób zakaźnych i zaraźliwych.

Główne cechy:

  • Szybki terminal biometrycznej kontroli dostępu

  • Rozpoznawanie twarzy i dłoni

  • Pomiar temperatury ciała

  • Proaktywne rozpoznawanie twarzy

  • Ulepszone rozpoznawanie twarzy przy pomocy światła widzialnego z wbudowaną funkcją głębokiego uczenia się

General

Name
Terminal do pomiaru temperatury ciała ZKTeco SpeedFace-V5L [TD]
SKU
VL-SPEEDFACE-V5L-TD

General Information

Manufacturer
ZKTeco

USER REVIEWS

0/5 0%
people recommend this product
5/5
0% reviews
4/5
0% reviews
3/5
0% reviews
2/5
0% reviews
1/5
0% reviews