Płatność

Opublikowano:

https://itencio.comarch-esklep.pl/usr/itencio-payment.png

Zamówienia, złożone w naszym sklepie internetowym, można opłacić korzystając z platform płatniczych (karty płatnicze, BLIK, PayPal, szybki przelew poprzez zalogowaniu się na konto oraz inne dostępne), jak również za pomocą przelewów tradycyjnych czy też płatności za pobraniem (dodatkowo płatne w zależności od wybranej opcji dostawy). W sytuacji gdy, płatność nie powiedzie się, Klient zostanie natychmiast poinformowany o tym fakcie na stronie zamówienia lub przez wiadomość e-mail, przesłaną na adres podany przy składaniu zamówienia. Nieopłacone zamówienia można opłacić w dowolnym momencie po odnalezieniu zamówienia na swoim koncie itencio.com w profilu klienta, w zakładce 'Zamówienia — W trakcie realizacji' (dla zarejestrowanych użytkowników), jak również korzystając z przypomnienia o konieczności dokonania opłaty przesłanego mailem. Zamówienia nieopłacone w ciągu 48 godzin od momentu ich złożenia, zostaną automatycznie anulowane.

Przy wybraniu opcji opłaty przelewem tradycyjnym prosimy o podanie pięciocyfrowego numeru zamówienia w tytule przelewu. Zamówienia z wybraną opcją opłaty przelewem tradycyjnym zostaną automatycznie anulowane po upływie 5 dni od momentu złożenia zamówienia, w razie niedokonania płatności.

Przy wybraniu opcji opłaty za pobraniem, Klient ma obowiązek zapłaty za zamówiony towar w momencie odbioru przesyłki: kurierowi kartą lub gotówką, czy też kartą płatniczą w punktach odbioru Inpost.

 

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe