Twój koszyk 0 zł

Płatności

https://itencio.com/usr/itencio-payment.png

Zamówienia, złożone w naszym sklepie możesz opłacić na kilka sposobów:

Tpay – płatność natychmiastowa. Skorzystaj z BLIK lub szybkiego przelewu bezpośrednio z Twojego Banku.

Przelew bankowy – tradycyjna forma przelewu wykonanego samodzielnie.  Wybierz opcję, pojawią się dane do wpłaty, zapisz je i wprowadź do swojego Banku wykonując przelew internetowy lub wypełnij tradycyjny druczek i opłać w dowolnym miejscu jak poczta czy bank. Masz na to 7 dni. Twoje zamówienie oczekuje na płatność, a sprzęt jest zarezerwowany. W tytule przelewu nie zapomnij wpisać 5-cyfrowego numeru Twojego zamówienia.

Za pobraniem – wybierz wygodną dla siebie formę płatności za pobraniem i opłać zamówienie bezpośrednio u kuriera. Kurierzy Impost i DPD oferują płatność zarówno kartą jak i gotówką. Kurier TNT – tylko gotówka. Możesz także zamówić przesyłkę pobraniową do wybranego przez Ciebie paczkomatu Inpost za którą możesz wygodnie zapłacić BLIK-iem lub za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji mobilnej InPost.

Proforma/przedpłata - potrzebujesz proformy do przelewu? Zgłoś się do nas (na sales@itencio.com) i prześlij nam numer zamówienia, jeśli wybrałeś opcję Przelew bankowy. Jeśli jeszcze nie złożyłaś/eś zamówienia możesz to zrobić drogą mailową. Wyślij do nas (sales@itencio.com) link z produktem oraz dane do proformy. Nasz Doradca w odpowiedzi prześlę Ci wszelkie szczegóły.

Zamówienie z terminem płatności dla sektora publicznego - Jesteś przedstawicielem Instytucji z sektora publicznego i potrzebujesz terminu płatności za zamówienie? Żaden problem, skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo (na sales@itencio.com).  

Zamówienie z terminem płatności – opcja skierowana do naszych Stałych Klientów. Chcesz skorzystać? Zgłoś się do nas po więcej szczegółów (na sales@itencio.com).

Opublikowano:
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki