Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się:

Reklamacje i zwroty

Poniżej dowiesz się jak wygenerować zgłoszenie serwisowe/reklamacyjne:

Twój produkt jest na gwarancji – postępuj zgodnie z poniższą instrukcją. 

(Jeśli nie jesteś pewien czy Twój produkt jest jeszcze na gwarancji, napisz do nas na sales@itencio.com, sprawdzimy to i wrócimy do Ciebie z informacją.) 

Krok 1:

Przyślij do nas krótką informację mailową o tym, że zamierzasz zareklamować zamówiony produkt (serwis@axium.pl). W treści maila podaj nam numer faktury zakupowej oraz krótką informację na temat przyczyny zgłoszenia serwisowego.

Krok 2:

Starannie zabezpiecz reklamowany produkt i zapakuj go do odpowiednio przygotowanej paczki. Pamiętaj, żeby zapakować kompletne produkty/zestawy.

Krok 3:

Zamów dowolnego kuriera i naklej na paczkę wydrukowaną etykietę.

Taką paczkę zaadresuj na poniższy adres:

SERWIS Axium/Itencio
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Tel: (22) 490 95 06

serwis@axium.pl

 Oczekuj od nas paczki zwrotnej z wymienionym bądź naprawionym produktem.

Pamiętaj!

  • Oferowany przez nas sprzęt objęty jest gwarancją Producenta. Pośrednicząc w procesie gwarancyjnym pomagamy naszym Klientom sprawnie przejść przez całe postępowanie.
  • Warto wziąć pod uwagę, że czas realizacji serwisów u producentów jest dość różny            i  najczęściej zastrzegają sobie 30-dniowy termin realizacji zgłoszenia. Z reguły jednak zgłoszenia serwisowe realizowane są nieco szybciej, najczęściej w ciągu 2-3 tygodni.
  • Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
  • Jeśli chciałbyś wysłać produkt w paczce, w której otrzymałeś zamówienie, pamiętaj        o usunięciu poprzedniej etykiety przewozowej, przed umieszczeniem nowej.
  • Jeśli wysyłasz kilka produktów, możesz umieścić je wszystkie w jednym opakowaniu.    W takim wypadku naklej na paczkę jedną etykietę, a pozostałe etykiety umieść we wnętrzu paczki.

Ze szczegółami gwarancji oraz reklamacji możesz zapoznać się w regulaminie naszego sklepu.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas na sales@itecnio.com lub na serwis@axium.pl

Opublikowano: 31.05.2023