Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się:

Płatności / Raty

Metody płatności:

Zamówienia złożone w naszym sklepie możesz opłacić na kilka sposobów:

Tpay

Płatność natychmiastowa. 
Skorzystaj z jednej z wygodnych płatności: BLIK, Apple Pay, Google Pay, VISA, Mastercard  lub z szybkiego przelewu bezpośrednio z Twojego Banku.

Tpay (Raty online Pekao)

Skorzystaj z płatności ratalnej, aby to zrobić należy wybrać metodę płatności Tpay, a następnie ”Raty Pekao” na etapie finalizacji zakupów. W kolejnych krokach zostaniesz przeniesieny/na do wniosku, który trzeba uzupełnić. Należy postępować zgodnie z informacjami podanymi w formularzu. Klient zawiera online Umowę o kredyt bezpośrednio z bankiem Polska Kasa Opieki SA.

Przelew bankowy

Tradycyjna forma przelewu wykonanego samodzielnie.  Wybierz opcję, pojawią się dane do wpłaty, zapisz je i wprowadź do swojego Banku wykonując przelew internetowy lub wypełnij tradycyjny druczek i opłać w dowolnym miejscu jak poczta czy bank. Masz na to 7 dni. Twoje zamówienie oczekuje na płatność, a sprzęt jest zarezerwowany. W tytule przelewu nie zapomnij wpisać 5-cyfrowego numeru Twojego zamówienia.

Za pobraniem

Wybierz wygodną dla siebie formę płatności za pobraniem i opłać zamówienie bezpośrednio u kuriera. Kurierzy Impost i DPD oferują płatność zarówno kartą jak i gotówką. Kurier TNT – tylko gotówka. Możesz także zamówić przesyłkę pobraniową do wybranego przez Ciebie paczkomatu Inpost za którą możesz wygodnie zapłacić BLIK-iem lub za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji mobilnej InPost.

Proforma/przedpłata

Potrzebujesz proformy do przelewu? Zgłoś się do nas (na sales@itencio.com) i prześlij nam numer zamówienia, jeśli wybrałeś opcję Przelew bankowy. Jeśli jeszcze nie złożyłaś/eś zamówienia możesz to zrobić drogą mailową. Wyślij do nas (sales@itencio.com) link z produktem oraz dane do proformy. Nasz Doradca w odpowiedzi prześlę Ci wszelkie szczegóły.

Zamówienie z terminem płatności
dla sektora publicznego

Jesteś przedstawicielem Instytucji z sektora publicznego i potrzebujesz terminu płatności za zamówienie? Żaden problem, skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo (sales@itencio.com).

Zamówienie mailowe/telefoniczne
z terminem płatności

Opcja skierowana do naszych Stałych Klientów. Chcesz skorzystać? Zgłoś się do nas po więcej szczegółów (sales@itencio.com).

Raty Pekao

Metoda płatności automatycznie włączona w bramce płatniczej Tpay dla zarejestrowanych i zweryfikowanych sprzedawców. Aby skorzystać z płatności ratalnej należy wybrać metodę płatności Tpay, a następnie ”Raty Pekao” na etapie finalizacji zakupów.  W kolejnych krokach zostaniemy przeniesieni do  wniosku, który należy uzupełnić. Należy postępować zgodnie z informacjami podanymi w formularzu.   Klient zawiera online Umowę o kredyt bezpośrednio z bankiem Polska Kasa Opieki SA. Wszystkie dokumenty kredytowe wysyłane są na adres e-mail klienta wskazany podczas wnioskowania o kredyt.

Raty Pekao 0%

Oferta kredytowa, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Klient nie ma doliczanej prowizji, oprocentowania – spłaca wyłącznie koszt zakupów. Aby skorzystać z oferty zakupów na raty wystarczy oświadczenie o zarobkach na etapie wniosku kredytowego i dowód osobisty. Bank Pekao nie wymaga dodatkowych dokumentów dla kredytów do 20 tys. zł.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Tak. Jeśli zwrócisz część produktów, które zostały sfinansowane kredytem, sklep internetowy, w którym dokonałeś zakupu, poinformuje Bank o odstąpieniu. Następnie Bank przeliczy na nowo parametry kredytu i odpowiednio zmniejszy ratę o kwotę zwróconego zakupu, a następnie prześle Ci informację o nowej wysokości raty.

Operatorzy płatności

Masz pytania?

Zgłoś się do nas po wycenę specjalną lub po więcej informacji poprzez:

lub przez formularz: